-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-08-13-001673-a
Завершена
2 947 756.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 739.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 739.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2019 15:37 - 19.08.2019 15:41
Звернень немає. Звернення не може бути заданим