-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адре...×-
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
- ID: UA-2025-06-26-004397-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25721842
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню навісу над балконом за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка,...×-
Послуги по виготовленню навісу над балконом за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 41.
- ID: UA-2025-06-05-009783-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25521776
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту музичних класів в КЗ "Баштанська дитяча музична школа&quo...×-
Послуги з поточного ремонту музичних класів в КЗ "Баштанська дитяча музична школа" за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Баштанка, вул. Театральна,23.
- ID: UA-2025-06-05-005396-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25517379
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходів до творчої майстерні на 2 поверх Баштанського міського будинку куль...×-
Поточний ремонт сходів до творчої майстерні на 2 поверх Баштанського міського будинку культури, за адресою : Миколаївська область, Баштанський район, м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 40
- ID: UA-2025-05-26-009648-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25413120
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету оркестру духових інструментів в Баштанському міському будинку кул...×-
Поточний ремонт кабінету оркестру духових інструментів в Баштанському міському будинку культури, за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 40.
- ID: UA-2025-05-26-007900-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25411282
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкоджен...×-
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська обл., Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні,40
- ID: UA-2025-05-22-005125-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25380112
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Новопавлівсь...×-
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Новопавлівського сільського будинку культури, за адресою: 56137, Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
- ID: UA-2025-05-08-012190-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25244050
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Пісківського...×-
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Пісківського сільського будинку культури, за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Піски, вул.Центральна, 46
- ID: UA-2025-05-08-006589-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25238693
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкоджен...×-
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
- ID: UA-2025-05-07-008609-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25226147
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт танцювальної зали в Новоєгорівському сільському будинку культури, за адрес...×-
Поточний ремонт танцювальної зали в Новоєгорівському сільському будинку культури, за адресою : Миколаївська область, Баштанський район, с. Новоєгорівка, вул. Л.Українки, 40а
- ID: UA-2025-02-12-012813-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24409294
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт театральної кімнати в приміщенні Баштанського міського будинку культури- ID: UA-2024-12-17-010119-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23718430
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та встановлення навісу в КЗ "Баштанський міський будинок культури"- ID: UA-2024-12-17-003779-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23712139
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кімнати КЗ "Баштанської дитячої музичної школи"- ID: UA-2024-12-03-020189-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23504556
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культ...×-
Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
- ID: UA-2024-10-24-001823-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23003982
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення "Творчої майстерні" в Баштанському міському будинку к...×-
Поточний ремонт приміщення "Творчої майстерні" в Баштанському міському будинку культури за адресою: Миколаївська обл, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні.40
- ID: UA-2024-10-16-015520-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22918945
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41187184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -