• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40

Завершена

503 850.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 519.25 UAH
Номер: b23a481a609945c3a9a9e3ffec8e0488
Внутрішній номер закупівлі: 23003982
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-24-001823-a   
Замовник: ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ботезат Ірина Володимирівна +380964976252 bashtkyltura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 503 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2024 09:52 - 29.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2024 09:52 - 01.11.2024 09:57
Період кваліфікації: 01.11.2024 09:57 - 04.11.2024 09:03
Період завантаження договору: 10.11.2024 00:00 - 20.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴503 850.00 Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40