-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-001823-a
Завершена
503 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 519.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 519.25 UAH
Період уточнення:
24.10.2024 09:52 - 29.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим