-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Оголошено тендер
503 850.00
UAH
Номер:
a389280e52634af3bb897c202702cc7e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-24-000916-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
503 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.10.2024 09:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт підвального приміщення в будівлі Новопавлівського сільського будинку культури (дооблаштування найпростішого укриття), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Новопавлівка, вул.Шкільна, 40
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 12.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума503 850.00 UAH