-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Пісківського сільського будинку культури, за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Піски, вул.Центральна, 46
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-006589-a
Завершена
1 169 643.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 696.43 UAH
мін. крок: 1% або 11 696.43 UAH
Номер:
652435ea38cf4824848f8dc808322865
Внутрішній номер закупівлі:
25238693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-08-006589-a
Замовник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ботезат Ірина Володимирівна +380964976252 bashtkyltura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 169 643.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2025 13:38 - 16.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2025 13:38 - 19.05.2025 17:00
Період кваліфікації:
19.05.2025 17:00 - 22.05.2025 13:28
Період завантаження договору:
28.05.2025 00:00 - 07.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 169 643.00 Поточний ремонт (дооблаштування найпростішого укриття) підвального приміщення Пісківського сільського будинку культури, за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, с.Піски, вул.Центральна, 46