-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська обл., Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні,40
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-005125-a
Завершена
270 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
Номер:
c956ee2fcde14ddeab7a1e98256690a6
Внутрішній номер закупівлі:
25380112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-005125-a
Замовник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ботезат Ірина Володимирівна +380964976252 bashtkyltura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 775.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 11:46 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 11:46 - 30.05.2025 17:00
Аукціон:
02.06.2025 11:19 - 02.06.2025 11:42
Період кваліфікації:
02.06.2025 11:42 - 03.06.2025 16:14
Період завантаження договору:
09.06.2025 00:00 - 19.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 775.00 Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська обл., Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні,40