-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська обл., Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні,40
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-005125-a
Завершена
270 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
Період уточнення:
22.05.2025 11:46 - 27.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим