-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
Тендер Prozorro UA-2025-05-07-008609-a
Торги не відбулися
270 775.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
Номер:
5f96b6cae7b042df82d18b86fa9d3dff
Внутрішній номер закупівлі:
25226147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-07-008609-a
Замовник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ботезат Ірина Володимирівна +380964976252 bashtkyltura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 775.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.05.2025 14:30 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2025 14:30 - 16.05.2025 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 775.00 Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40