• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40

Завершена

270 775.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
Номер: 13bfddfa5fa0465da4bc243a977440c6
Внутрішній номер закупівлі: 25721842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-26-004397-a   
Замовник: ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ботезат Ірина Володимирівна +380964976252 bashtkyltura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 270 775.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2025 11:47 - 01.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2025 11:47 - 04.07.2025 16:00
Аукціон: з 07.07.2025 11:27
Період кваліфікації: 04.07.2025 16:00 - 09.07.2025 09:28
Період завантаження договору: 15.07.2025 00:00 - 25.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴270 775.00 Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40