-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-004397-a
Завершена
270 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 353.88 UAH
Номер:
d5c9b71c8c734657bce93dfe8a371ebd
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-07-28-000115
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
28.07.2025 00:00
Період моніторингу:
28.07.2025 16:56 - 19.08.2025 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
28.07.2025 № 80-З
Миколаїв
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Сергія ЧЕРНОВОЛА від 28.07.2025.
Начальник Денис ЯКОВЛЄВ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області
від 28.07.2025 № 80-З
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ 3 UA-2025-06-26-004397-a 26.06.2025
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель
Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності умов тендерної документації вимогам Закону та Особливостей встановлено порушення вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ФОП Петлюк А.М. встановлено порушення вимог пункту 43 та підпункту 2 пункту 44 Особливостей.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель встановлено порушення вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питання відповідності умов договору про закупівлю умовам Закону встановлено порушення вимог частини першої статті 41 Закону.
В ході проведення моніторингу встановлено порушення вимог пункту 4-1 Постанови № 710.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору змісту тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує здійснити заходи щодо:
- усунення порушення частини першої статті 41 Закону шляхом внесення змін до договору від 16.07.2025 № 98 та приведення його умов у відповідність до вимог абзацу другого частини першої статті 41 Закону та пункту 19 Особливостей;
- усунення порушення пункту 10 частини першої статті 10 Закону шляхом оприлюднення всіх додатків до договору від 16.07.2025 № 98, в тому числі інформацію про ціни на матеріальні ресурси, у машинозчитувальному форматі;
- недопущення у подальшому встановлених порушень вимог пункту 43 та підпункту 2 пункту 44 Особливостей і пункту 4-1 Постанови № 710 шляхом забезпечення притягнення до відповідальності особи, якою допущено такі порушення.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення виявлених порушень, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 08 серпня 2025 року.
Предметом аналізу були такі питання: визначення предмету закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель; відповідності умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів, далі – Особливості); розгляду тендерних пропозицій; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору змісту тендерної пропозиції переможця; відповідності умов договору про закупівлю умовам Закону; внесення змін до договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель на 2025 рік Відділу розвитку культури і туризму виконавчого комітету Баштанської міської ради Миколаївської області (далі – Замовник); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерна документація, затверджена рішенням уповноваженої особи від 26.06.2025 (протокол № 121) (далі – тендерна документація); реєстр отриманих тендерних пропозицій; тендерна пропозиція фізичної особи-підприємця Петлюк Андрій Миколайович (далі – ФОП Петлюк А.М.); повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей до ФОП Петлюк А.М.; протокол уповноваженої особи від 09.07.2025 № 128, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; договір від 16.07.2025 № 98 (далі – Договір про закупівлю); повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю; додаткова угода від 17.07.2025 № 1 до Договору про закупівлю; звіт про результати проведення процедури закупівлі; пояснення, інформація та документи, надані Замовником через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу процедури закупівлі та з урахуванням пояснень Замовника встановлено, що на порушення вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (далі – Постанова № 710) Замовник не забезпечив оприлюднення обґрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель.
За результатами аналізу питання відповідності умов тендерної документації вимогам Закону та Особливостей та з урахуванням пояснень Замовника встановлено наступне.
Згідно з пунктом 6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації технічні, якісні, кількісні характеристики зазначені у Додатку 4 до тендерної документації.
Технічні вимоги, які встановлені Замовником в Додатку 4 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» до тендерної документації, містять перелік видів робіт, витрат та їх кількісні показники.
Водночас, на порушення вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону Замовник в Додатку № 4 до тендерної документації для виконання роботи «ремонт штукатурки гладких фасадів по каменю та бетону з висотних лісів, площа до 20 м2, товщина шару 30 мм» з одиницею виміру 100 м2 (рядок 4), не зазначив кількісний показник.
У поясненнях, наданих 01.08.2025 13:53:35 на запит посадової особи органу державного фінансового контролю, Замовник зазначив, що «кількісний показник по позиції «ремонт штукатурки гладких фасадів...» не був зазначений. ФОП Петлюк А.М. звернувся до замовника для ознайомлення з дефектним актом, на підставі якого визначив обсяг робіт — 19 м2».
Відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 Додатку 6 «Перелік документів та інформації, які повинен надати учасник у складі тендерної пропозиції» до тендерної документації в якості інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Замовник зобов’язав учасників надати «підписаний з боку учасника Додаток 4 до тендерної документації».
На порушення вищенаведеної вимоги підпункту 4.1 пункту 4 Додатку 6 до тендерної документації зазначений документ відсутній у складі тендерної пропозиції ФОП Петлюк А.М.
Відповідно до підпункту 2 пункту 44 Особливостей замовник відхиляє тендерну пропозицію, яка не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.
Проте, на порушення вимог підпункту 2 пункту 44 Особливостей Замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника ФОП Петлюк А.М. як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.
Разом з цим, Замовник на порушення пункту 43 Особливостей розмістив в електронній системі закупівель до ФОП Петлюк А.М. повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, в якому зобов’язав цього учасника надати підписаний ним Додаток 4 до тендерної документації з інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
На виконання вищезазначеної вимоги про усунення невідповідностей учасник ФОП Петлюк А.М. надав підписаний ним Додаток 4 до тендерної документації.
Згідно з пунктом 10 частини першої статті 10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (у разі оприлюднення договору про закупівлю, зазначеного в абзаці другому частини першої статті 41 цього Закону) - протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
Абзацом другим частини першої статті 41 Закону до договорів про закупівлю віднесені договори із закупівлі послуг з поточного ремонту, робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єкта будівництва.
Вимогами пункту 1 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 (далі – Положення № 835) визначено, що машиночитаний формат – формат даних, структурований таким чином, що дає змогу ідентифікувати, перетворювати та отримувати конкретні дані, включаючи окремі факти та їх внутрішню структуру, без участі людини. Відповідно до пункту 9 Положення № 835 для оприлюднення наборів даних використовуються такі формати, зокрема, для текстових даних - TXT, RTF, MD, ODT*, DOC(X), (X)HTML*, для структурованих даних - RDF*, XML*, JSON*, CSV*, XLS(X), ODS*, YAML*.
Замовник 16.07.2025 оприлюднив в електронній системі закупівель Договір про закупівлю та додатки до нього, в тому числі Підсумкову відомість ресурсів з інформацією про ціни на матеріальні ресурси. Разом з цим, зазначена інформація про ціни на матеріальні ресурси оприлюднена у форматі PDF, який не має властивостей машинозчитувального формату.
Таким чином, на порушення вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону Замовник оприлюднив в електронній системі закупівель інформацію про ціни на матеріальні ресурси не у машинозчитувальному форматі.
Водночас, на порушення вимог абзацу четвертого частини першої статті 41 Закону інформація про ціни на матеріальні ресурси, зазначена в Підсумковій відомості ресурсів до Договору про закупівлю, не містить інформації про країну походження товару щодо кожної номенклатурної позиції.
Період усунення порушень:
08.08.2025 11:06 - 23.08.2025 00:00
Дата публікації висновку:
08.08.2025 11:06
Інформація про притягнення до адміністративної відповідальності
Номер протоколу:
14/32/2025пр
Дата відкриття провадження:
22.09.2025 00:00
Номер відкриття провадження :
3/468/715/25
Законодавче обгрунтування:
Кодекс України про адміністративні правопорушення (8073-X, 2020-11-21) [164-14.3]
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Пояснення на висновок за результатами моніторингу процедури закупівлі
Дата публікації звіту:
11.08.2025 11:56
Запити/Пояснення
Номер:
430846fcd8da4333a71c3738cc908ec3
Назва:
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
Дата опублікування:
29.07.2025 10:44
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
02.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-06-26-004397-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Пропоную надати інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на матеріальні ресурси (будівельні матеріали), що є предметом даної закупівлі, проєктно-кошторисну документацію (інвесторську), технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти тощо, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Пропоную надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті чи офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
e392995cc1414a7e9895664dfa50731d
Назва:
Пояснення щодо проведення процедури відкритих торгів відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови КМУ № 1178 за предметом закупівлі: Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури) Спросить ChatGPT
Дата опублікування:
29.07.2025 16:48
Опис:
Відділ розвитку культури і туризму Баштанської міської ради повідомляє, що на підставі рішення сесії міської ради від 24.04.2025 № 24 та відповідного локального кошторису, погодженого начальником ЖКГ, було виділено 270 775,00 грн на поточний ремонт (утеплення фасаду) міського будинку культури.
26 червня 2025 року відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови КМУ № 1178 оголошено відкриті торги (UA-2025-06-26-004397-a). Єдиним учасником був ФОП Петлюк Андрій Миколайович, чия пропозиція відповідала умовам тендерної документації та була економічно вигідною. Невідповідності, виявлені під час розгляду, були усунуті в установленому порядку.
Номер:
8c95f4e10dcb4ef086132db93f888859
Назва:
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
Дата опублікування:
31.07.2025 17:43
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
06.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-06-26-004397-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
В повідомленні з вимогою про усунення невідповідностей, розміщеному в електронній системі закупівель до ФОП Петлюк А.М., встановлено вимогу завантажити через електронну систему закупівель Додаток 4 до тендерної документації з інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
Згідно з пунктом 43 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів, далі – Особливості), під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції).
Враховуючи вищенаведене, пропоную пояснити, на якій підставі вами розміщено вищезазначене повідомлення з вимогою про усунення невідповідності до ФОП Петлюк А.М. щодо відсутності в його тендерній пропозиції документів про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
c177b8c95cb4411786cd8e43bf58ea12
Назва:
ПОЯСНЕННЯ щодо моніторингу процедури закупівлі за предметом: «ДК 021:2015: 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи» (ID: UA-2025-06-26-004397-a)
Дата опублікування:
01.08.2025 09:27
Опис:
Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей до ФОП Петлюк А.М. було надіслано на підставі положень тендерної документації, якою передбачено обов’язкове подання Додатку 4 з технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі.
Незважаючи на пункт 43 Особливостей, вимога стосувалася не самого змісту технічних характеристик, а відсутності документа, визначеного формою замовника, що унеможливлювало оцінку пропозиції. Дії замовника спрямовані на забезпечення прозорості та належної перевірки відповідності пропозицій учасників вимогам закупівлі.
Номер:
66139b8aa8024e0b951efc613360c657
Назва:
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
Дата опублікування:
01.08.2025 11:16
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
07.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-06-26-004397-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
В Додатку 4 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» до тендерної документації серед робіт, що є предметом закупівлі, передбачено «ремонт штукатурки гладких фасадів по каменю та бетону з висотних лісів, площа до 20 м2, товщина шару 30 мм» з одиницею виміру 100 м2 (рядок 4), але без зазначення кількісного показника.
Учасник ФОП Петлюк А.М. у складі тендерної пропозиції надав «Локальний кошторис на будівельні роботи № 02-01-01» та «Дефектний акт», відповідно до яких виконання робіт з ремонту штукатурки гладких фасадів по каменю та бетону з висотних лісів, площа до 20 м2, товщина шару 30 мм, планується на площині 19 м2.
З огляду на вищенаведене, пропоную пояснити, яким чином ФОП Петлюк А.М. встановив кількісний показник (19 м2) для виконання ремонту штукатурки гладких фасадів по каменю та бетону з висотних лісів, площа до 20 м2, товщина шару 30 мм, враховуючи той факт, що в Додатку 4 до тендерної документації кількісний вираз цього показника відсутній, а зміни до тендерної документації не вносились?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
0d3142cb09894f1fb29f3af92396cce9
Назва:
Пояснення щодо визначення кількісного показника в тендерній пропозиції учасника ФОП Петлюк А.М. за відсутності такого в тендерній документації
Дата опублікування:
01.08.2025 13:53
Опис:
У тендерній документації кількісний показник по позиції «ремонт штукатурки гладких фасадів...» не був зазначений. ФОП Петлюк А.М. звернувся до замовника для ознайомлення з дефектним актом, на підставі якого визначив обсяг робіт — 19 м². Вказаний дефектний акт є частиною проєктної документації, якою замовник керувався при формуванні очікуваної вартості закупівлі.
Номер:
7121ad04ec8c402f881435eaf09e9442
Назва:
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
Дата опублікування:
01.08.2025 11:42
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
07.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-06-26-004397-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
Відповідно до пункту 10 частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (у разі оприлюднення договору про закупівлю, зазначеного в абзаці другому частини першої статті 41 цього Закону) - протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
З огляду на зазначене пропоную пояснити, яким чином вами дотримано вимогу пункту 10 частини першої статті 10 Закону щодо оприлюднення договору від 16.07.2025 № 98 з додатками до нього, в тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, у машинозчитувальному форматі?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
edb9996731384635a19bfeb2d3465437
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
01.08.2025 14:35
Опис:
Договір від 16.07.2025 № 98 та всі додатки до нього, включно з інформацією про ціни на матеріальні ресурси, були своєчасно оприлюднені в електронній системі закупівель у машинозчитувальному форматі, відповідно до пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
Номер:
ddefdee829174b20a3265b717b1ff8fb
Назва:
Запит про надання пояснень (інформації, документів)
Дата опублікування:
01.08.2025 11:52
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
07.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-06-26-004397-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
З огляду на пояснення, надані вами 29.07.2025, вдруге пропоную надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті чи офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.