-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
Оголошено тендер
270 775.00
UAH
Номер:
7ad822ede1c8404fa3d04f9955d0d5fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-26-005319-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41187184
-
Адреса:
56101, Україна, Миколаївська область, місто Баштанка, вул.Ювілейна,68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.06.2025 11:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт (утеплення фасадної стіни Баштанського міського будинку культури), за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 40
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБаштанка
Сума270 775.00 UAH