-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"- ID: UA-2026-06-29-006594-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29677352
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж та встановлення інженерного та допоміжного обладнання лабораторного корпусу Є (бакт...×-
Монтаж та встановлення інженерного та допоміжного обладнання лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії ) КНП "Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр ВОР"
- ID: UA-2026-02-18-008086-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28346717
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного від...×-
Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного відділів клініко-діагностичної лабораторії) КНП «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради)».
- ID: UA-2026-02-16-012770-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28320537
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт маніпуляційного кабінету 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШ...- ID: UA-2025-12-02-011825-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27357534
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагнос...×-
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП «ВОКШВЦ ВОР)»
- ID: UA-2025-10-22-007434-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26847501
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагнос...×-
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП"ВОКШВЦ ВОР", м. Вінниця, вул. Магістратська, 21
- ID: UA-2025-08-08-007518-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26092237
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення аварійних сходів приміщення бактеріологічної лабораторії- ID: UA-2024-10-25-005427-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23024136
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45454100-5 Відновлювальні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з позапланового (аварійного) встановлення санітарно-технічного обладнання- ID: UA-2024-10-22-006121-a
- Дата створення : 22.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22973936
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45454100-5 Відновлювальні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення лікарні Вінницького обласного клінічного шкірно-венер...×-
Капітальний ремонт системи опалення лікарні Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру головного корпусу (Літера А) по вул. Магістратська,21 в м.Вінниця (Коригування)
- ID: UA-2023-11-01-010410-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19482311
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів третього поверху у приміщенні головного корпуса КНП «Вінницького...×-
Поточний ремонт кабінетів третього поверху у приміщенні головного корпуса КНП «Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного центру Вінницької обласної Ради по вул. Магістратській, 21 м. Вінниця
- ID: UA-2023-07-17-008374-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18422661
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з облаштування кімнати для зберігання медичних відходів- ID: UA-2023-06-01-003237-a
- Дата створення : 01.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17957551
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Додаткові роботи з поточного ремонту кабінету у приміщенні головного корпуса Комунального...×-
Додаткові роботи з поточного ремонту кабінету у приміщенні головного корпуса Комунального некомерційного підприємства "ВІнницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" за адресою :м.Вінниця вул.Магістратська,21
- ID: UA-2022-09-09-007978-a
- Дата створення : 09.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15299316
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Роботи з улаштування укриття в підвальному приміщення Комунального некомерційного підприєм...×-
Роботи з улаштування укриття в підвальному приміщення Комунального некомерційного підприємства "ВІнницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради за адресою :м.Вінниця вул.Магістратська,21
- ID: UA-2022-09-09-007358-a
- Дата створення : 09.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15298692
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету в приміщенні головного корпуса третього поверху КНП " Вінниц...×-
Поточний ремонт кабінету в приміщенні головного корпуса третього поверху КНП " Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного центру ВОР"
- ID: UA-2022-07-12-002604-a
- Дата створення : 12.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14886177
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету у приміщенні головного корпуса КНП "Вінницького обласного кл...×-
Поточний ремонт кабінету у приміщенні головного корпуса КНП "Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного центру"
- ID: UA-2022-06-27-005048-a
- Дата створення : 27.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14808102
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 05484155ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -