-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП «ВОКШВЦ ВОР)»
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-007434-a
Завершена
1 512 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd348d9821bc4d76a952c005fe96dfbf
Внутрішній номер закупівлі:
26847501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-007434-a
Замовник:
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484155
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козачук Марина Юріївна +380432671285 oshv_d@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 512 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2025 13:22 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2025 13:22 - 04.11.2025 11:00
Аукціон:
з 05.11.2025 15:54
Період кваліфікації:
04.11.2025 11:00 - 05.11.2025 13:20
Період завантаження договору:
11.11.2025 00:00 - 21.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 512 000.00 Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП «ВОКШВЦ ВОР)»