• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП «ВОКШВЦ ВОР)»

Оголошено тендер

1 512 000.00 UAH
Номер: 9abfd9bb3790458683b0d13a74a8a784
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-22-007968-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Замовник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 1 512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП «ВОКШВЦ ВОР)»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.10.2025 12:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічний відділ клініко-діагностичної лабораторії)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 512 000.00 UAH