-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт маніпуляційного кабінету 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-011825-a
Завершена
692 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe34cb06a0d043d59d3fa62cc3893f1b
Внутрішній номер закупівлі:
27357534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-011825-a
Замовник:
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484155
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козачук Марина Юріївна +380432671285 oshv_d@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
692 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 14:32 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 14:32 - 10.12.2025 10:00
Аукціон:
з 11.12.2025 11:49
Період кваліфікації:
10.12.2025 10:00 - 16.12.2025 11:11
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴692 000.00 Поточний ремонт маніпуляційного кабінету 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"