• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт маніпуляційного кабінету 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"

Оголошено тендер

692 000.00 UAH
Номер: b110b90f1e9d4d19b4bf4f5ff4c892bc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-02-014401-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Замовник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 692 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт маніпуляційного кабінету 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.12.2025 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт маніпуляційного кабінету 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума692 000.00 UAH