• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"

Завершена

3 621 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a9f6cc834e448d4bde2cd10408babbd
Внутрішній номер закупівлі: 29677352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-006594-a   
Замовник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Контактна особа: Козачук Марина Юріївна +380432671285 oshv_d@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 621 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 09:48 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 09:48 - 08.07.2026 10:00
Аукціон: з 09.07.2026 13:32
Період кваліфікації: 08.07.2026 10:00 - 08.07.2026 16:15
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 621 500.00 Поточний ремонт приміщень 2-го поверху корпусу "А" КНП "Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"