-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"
Оголошено тендер
3 621 500.00
UAH
Номер:
f3d3ef378ec84c8ba9f6e99dd5f9314c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-005801-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484155
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484155
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 621 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху корпусу "А" КНП "ВОКШВЦ ВОР"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.06.2026 12:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху корпусу "А" КНП "Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради "
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 621 500.00 UAH