• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП"ВОКШВЦ ВОР", м. Вінниця, вул. Магістратська, 21

Завершена

1 420 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 102.50 UAH
Номер: b1dc5282c47b4a028cea40baae1f3baf
Внутрішній номер закупівлі: 26092237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-08-007518-a   
Замовник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Контактна особа: Козачук Марина Юріївна +380432671285 oshv_d@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 420 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.08.2025 14:52 - 14.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2025 14:52 - 17.08.2025 18:00
Аукціон: з 18.08.2025 15:10
Період кваліфікації: 17.08.2025 18:00 - 20.08.2025 13:14
Період завантаження договору: 26.08.2025 00:00 - 05.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 420 500.00 Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП"ВОКШВЦ ВОР"