-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП"ВОКШВЦ ВОР", м. Вінниця, вул. Магістратська, 21
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-007518-a
Завершена
1 420 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 102.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 102.50 UAH
Період уточнення:
08.08.2025 14:52 - 14.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим