-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП"ВОКШВЦ ВОР", м. Вінниця, вул. Магістратська, 21
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-007518-a
Завершена
1 420 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 102.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 102.50 UAH
Номер:
c39cda6f852e4a848231e262db03eeb5
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-09-15-000020
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.09.2025 00:00
Період моніторингу:
15.09.2025 15:42 - 07.10.2025 00:00
Статус:
Вирішено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
15.09.2025 №125-з
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178, та згідно з підпунктом 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 15.09.2025 №125-з
Витяг з переліку закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
3. UA-2025-08-08-007518-a, 08.08.2025 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання щодо розгляду тендерної пропозиції ФОП «Нестерук Павло Михайлович» установлено порушення абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Постанови № 1178.
За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, із урахуванням вимог Постанови № 1178, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявленого порушення шляхом припинення зобов’язань за договором, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 вересня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), із урахуванням вимог Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Постанова № 1178), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради» (далі – Замовник) на 2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол 08.08.2025), тендерну пропозицію фізичної особи-підприємця «Нестерук Павло Михайлович» (далі – ФОП «Нестерук Павло Михайлович»), протокол від 20.08.2025, повідомлення про намір укласти договір, договір від 26.08.2025 № 26/08 (далі – Договір) та пояснення (інформацію та документи) Замовника, отримані 19.09.2025 через електронну систему закупівель.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо розгляду тендерної пропозиції ФОП «Нестерук Павло Михайлович» установлено наступне.
Відповідно до вимог додатку 2 до тендерної документації Замовника у складі тендерної пропозиції учасником надається розрахунок вартості, виконаний у програмному комплексі АВК, або в інших програмних комплексах, які розроблено на підставі державних і галузевих нормативів (норм) (відповідно до Кошторисних норм України у будівництві «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281).
Крім того, у додатку 2 до тендерної документації Замовником встановлено вимогу щодо надання учасником в складі тендерної пропозиції до ціни пропозиції (договірної ціни) розрахунків (договірна ціна, локальний кошторис, відомість ресурсів).
Проведеним моніторингом установлено, що учасник ФОП «Нестерук Павло Михайлович» у складі своєї тендерної пропозиції не надав відомість ресурсів, чим порушив вимогу додатку 2 тендерної документації Замовника.
На запит Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області від 16.09.2025 щодо вказаного Замовник пояснив, що «….повторно розглянувши подані ФОП Нестерук П.М. в складі тендерної пропозиції документи, повідомляє, що даний учасник не надав відомість ресурсів. Вказане порушення враховано та у зв'язку із неможливістю його усунути на даний час, в найближчі строки буде підготовлена угода на розірвання договору».
Відповідно до абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Постанови № 1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/ або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 Постанови № 1178.
З огляду на викладене, Замовник на порушення вимог абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Постанови № 1178 не відхилив тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі ФОП «Нестерук Павло Михайлович» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, а уклав з ним Договір на суму 1318770,00 грн з ПДВ.
Період усунення порушень:
22.09.2025 16:23 - 07.10.2025 00:00
Дата публікації висновку:
22.09.2025 16:23
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Порушення усунено шляхом припинення зобов’язань за договором
Дата публікації звіту:
24.09.2025 15:04
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- other: Так
Опис:
Порушення усунуто
Дата публікації:
29.09.2025 15:52
Запити/Пояснення
Номер:
73b998bd19b94e38892f5b5d3d604277
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
16.09.2025 16:55
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.09.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі послуг з поточного ремонту приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії) КНП «ВОКШВЦ ВОР», м. Вінниця, вул. Магістратська, 21 (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2025-08-08-007518-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів), а саме:
1. Надати інформацію та відповідні документи (проектно-кошторисну документацію, технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти, тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Яким чином учасником ФОП «Нестерук Павло Михайлович», якого обрано переможцем торгів, виконано вимогу додатку 2 до тендерної документації в частині надання в складі тендерної пропозиції відомості ресурсів?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
5a3abac77c514f8aa3754143aab8ce6d
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
19.09.2025 12:18
Опис:
КНП "Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласниї Ради" опрацювавши вказане питання Держаудитслужби та повторно розглянувши подані ФОП Нестерук П.М. в складі тендерної пропозиції документи, повідомляє, що даний учасник не надав відомість ресурсів. Вказане порушення враховано та у зв'язку із неможливістю його усунути на даний час, в найближчі строки буде підготовлена угода на розірвання договору.