• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії)

Оголошено тендер

1 420 500.00 UAH
Номер: 42addd59e4fb46dd90249573fdc17e80
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-08-008422-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Замовник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 1 420 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.08.2025 13:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень лабораторного корпусу Є (бактеріологічній відділ клініко-діагностичної лабораторії)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 420 500.00 UAH