-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного відділів клініко-діагностичної лабораторії) КНП «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради)».
Тендер Prozorro UA-2026-02-16-012770-a
Завершена
1 138 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0e41bab597df4c1dafb8f6678a746aa8
Внутрішній номер закупівлі:
28320537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-16-012770-a
Замовник:
КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484155
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козачук Марина Юріївна +380432671285 oshv_d@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 138 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2026 16:18 - 21.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2026 16:18 - 24.02.2026 11:00
Аукціон:
з 25.02.2026 13:23
Період кваліфікації:
24.02.2026 11:00 - 27.02.2026 13:53
Період завантаження договору:
05.03.2026 00:00 - 15.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 138 000.00 Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного відділів клініко-діагностичної лабораторії) КНП «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради)».