• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного відділів клініко-діагностичної лабораторії) КНП «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради)».

Оголошено тендер

1 138 000.00 UAH
Номер: 474fa6d112f540e6adbeb397e05cae6d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-16-014429-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Замовник: КНП"Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 1 138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного відділів клініко-діагностичної лабораторії) КНП «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради)».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.02.2026 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення лабораторного корпусу літ. «Д» (клінічного та серологічного відділів клініко-діагностичної лабораторії) КНП «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради)».
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 138 000.00 UAH