-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради...×-
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-05-21-003455-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294360
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Ба...×-
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування. (Додаткові роботи)
- ID: UA-2026-04-17-009161-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28952507
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - відновлення експлуатаційних характеристик покрит...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - відновлення експлуатаційних характеристик покриття проїзної частини під"їзду до гідрологічної пам"ятки природи місцевого значення "Дубівецьке джерело" в селі Дубівці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2025-11-20-008605-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27200346
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою о...×-
Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою опалення в будинку культури с. Соборне за адресою вул. Л. Українки, 28 Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2025-10-13-011001-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26733068
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт окремих приміщень адміністративного будинку в с.Гаї-Шевченківські по вул.Т...×-
Поточний ремонт окремих приміщень адміністративного будинку в с.Гаї-Шевченківські по вул.Тернопільська, буд. 10 в с. Гаї-Шевченківські по вул.Тернопільська, буд.10 в с.Гаї-Шевченківські Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2025-06-20-010617-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25672051
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт окремих приміщень адміністративного будинку с. Гаї-Шевченківські по вул. Т...×-
Поточний ремонт окремих приміщень адміністративного будинку с. Гаї-Шевченківські по вул. Тернопільська, буд 10 в с. Гаї-Шевченківські Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2025-05-23-006426-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25396039
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Ба...×-
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування.
- ID: UA-2025-05-15-010829-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25316303
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - відновлення експлуатаційних характеристик дорожн...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - відновлення експлуатаційних характеристик дорожнього покриття ділянки вулиці Шевченка в селі Стегниківці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2024-12-18-015537-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23748665
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінетів 2-40, 2-41в КЗ "Будинок культури с. Байківці"- ID: UA-2024-11-01-003348-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23098308
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці І.Франка в с...×-
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці І.Франка в селі Романівка Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2022-11-08-013783-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15806715
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в се...×-
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в селі Гаї-Шевченківські Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2022-11-08-013633-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15806562
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Проектна в с...×-
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Проектна в с.Байківці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2022-11-07-012888-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15791414
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття вулиці Л.Українки на ділянц...×-
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття вулиці Л.Українки на ділянці від примикання до вул.Т.Шевченка до будинку №19 вул.Л.Українки в с.Дубівці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2022-11-07-012646-a
- Дата створення : 07.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15791183
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Л. Українки...×-
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Л. Українки в с. Дубівці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2022-10-26-007392-a
- Дата створення : 26.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15682047
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Урожайна в с...×-
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Урожайна в с. Дубівці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2022-10-26-007188-a
- Дата створення : 26.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15681859
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -