• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області

Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.

Торги не відбулися

779 952.00 UAH з ПДВ
Номер: 35dc6683e7c44468b5e1972feaeb067e
Внутрішній номер закупівлі: 29294360
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-003455-a   
Замовник: Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
Контактна особа: Хаблюк Оксана Андріївна 380352296200 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 779 952.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 11:05 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 11:05 - 05.06.2026 08:00
Аукціон: з 08.06.2026 13:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴779 952.00 Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області