• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області

Оголошено тендер

779 952.00 UAH
Номер: 9d82d8e4f5594a7eb2305cf6909b6dde
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-21-003900-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
Замовник: Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
Очікувана вартість: 779 952.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 21.05.2026 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт окремих елементів адміністративного будинку Байковецької сільської ради за адресою: с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43, Тернопільського району Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСільський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБайковецька
Сума779 952.00 UAH