-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування.
Тендер Prozorro UA-2025-05-15-010829-a
Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Завершена
1 756 642.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 783.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 783.21 UAH
Номер:
b003e2129eee4cc4bf59ae101b0290c5
Внутрішній номер закупівлі:
25316303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-15-010829-a
Замовник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район село Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хаблюк Оксана Андріївна 380352296200 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 756 642.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2025 16:02 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2025 16:02 - 30.05.2025 08:00
Аукціон:
02.06.2025 12:03 - 02.06.2025 12:26
Період кваліфікації:
02.06.2025 12:26 - 13.06.2025 15:15
Період завантаження договору:
19.06.2025 00:00 - 29.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 756 642.80 Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування.