-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування.
Оголошено тендер
1 756 642.80
UAH
Номер:
b61212b66fd04ad49b4931e355bfb0e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-15-012468-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Байковецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район село Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 756 642.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування.
Примітки:
Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
15.05.2025 15:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт приміщень протирадіаційного укриття №74903 адміністративного будинку Байковецької сільської ради по вул. Л. Українки, 27 в с. Соборне Тернопільського району Тернопільської області. Коригування.
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.08.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСільський бюджет
Сума1 756 642.80 UAH