-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в селі Гаї-Шевченківські Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-013633-a
Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Торги відмінено
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер:
a475ccdaafd84fb0bedc1d92c7a65e99
Внутрішній номер закупівлі:
15806562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-013633-a
Замовник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хаблюк Оксана Андріївна 380352296200 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 17:13 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 17:13 - 16.11.2022 00:00
Аукціон:
16.11.2022 12:54 - 16.11.2022 13:17
Період кваліфікації:
16.11.2022 13:17 - 25.11.2022 11:23
Період завантаження договору:
01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6739ab63b9914911b9d69fe791e83a14
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг (у зв’язку з тим, що надання послуг у строк (термін), визначений календарним планом надання послуг з дотриманням технологічних умов є неможливим та надання послуг в зимовий період при температурі нижче нуля градусів не допускається).
Період оскарження:
14.12.2022 10:54 - 25.12.2022 00:00
Дата опублікування:
14.12.2022 10:54
Дата виконання:
25.12.2022 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 500 000.00 Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в селі Гаї-Шевченківські Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області