-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в селі Гаї-Шевченківські Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
5892ec00894843e2a5b586098246e794
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-08-005498-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Байковецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в селі Гаї-Шевченківські Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Примітки:
Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.11.2022 16:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот1: Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці Затишна в селі Гаї-Шевченківські Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСільський бюджет
Сума3 500 000.00 UAH