-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці І.Франка в селі Романівка Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-013783-a
Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер:
1e36ad77646043a08c71a44b6bbfceed
Внутрішній номер закупівлі:
15806715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-013783-a
Замовник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хаблюк Оксана Андріївна 380352296200 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 17:24 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 17:24 - 16.11.2022 00:00
Аукціон:
16.11.2022 12:34 - 16.11.2022 13:03
Період кваліфікації:
16.11.2022 13:03 - 25.11.2022 11:19
Період завантаження договору:
01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500 000.00 Благоустрій населених пунктів: відновлення дорожнього покриття ділянки вулиці І.Франка в селі Романівка Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області