• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою опалення в будинку культури с. Соборне за адресою вул. Л. Українки, 28 Тернопільського району Тернопільської області

Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.

Завершена

1 340 998.80 UAH з ПДВ
Номер: 40778fc21e104dc1b2458c45a3bc457a
Внутрішній номер закупівлі: 26733068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-13-011001-a   
Замовник: Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
Контактна особа: Хаблюк Оксана Андріївна 380352296200 bsr02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 340 998.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.10.2025 15:32 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2025 15:32 - 28.10.2025 08:00
Аукціон: з 29.10.2025 13:59
Період кваліфікації: 28.10.2025 08:00 - 03.11.2025 12:24
Період завантаження договору: 09.11.2025 00:00 - 19.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 340 998.80 Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою опалення в будинку культури с. Соборне за адресою вул. Л. Українки, 28 Тернопільського району Тернопільської області