-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою опалення в будинку культури с. Соборне за адресою вул. Л. Українки, 28 Тернопільського району Тернопільської області
Оголошено тендер
1 340 998.80
UAH
Номер:
cb282657bb4643e496e5cf34c725deca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-13-013884-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район село Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394846
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район село Байківці, вул. Січових Стрільців, буд. 43
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 340 998.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою опалення в будинку культури с. Соборне за адресою вул. Л. Українки, 28 Тернопільського району Тернопільської області
Примітки:
Місцезнаходження замовника - с. Байківці, вул. Січових Стрільців 43; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.10.2025 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт із влаштуванням санітарно-гігієнічних приміщень із локальною системою опалення в будинку культури с. Соборне за адресою вул. Л. Українки, 28 Тернопільського району Тернопільської області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 12.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСільський бюджет
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБайковецька
Сума1 340 998.80 UAH