-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території біля будинків №58-59 по вул. Центральна в с. Раковець Львівського ра...×-
Благоустрій території біля будинків №58-59 по вул. Центральна в с. Раковець Львівського району Львівської області (Капітальний ремонт)
- ID: UA-2026-09-03-000027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273474
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул. Ковирська (біля дитячого майданчика) для благоустрою нас...×-
Капітальний ремонт дороги по вул. Ковирська (біля дитячого майданчика) для благоустрою населеного пункту с. Ков`ярі Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-18-003268-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30113138
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 7 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Стуса в с.Солонка Пустомитівського району Л...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Стуса в с.Солонка Пустомитівського району Львівської області. Коригування
- ID: UA-2026-08-18-002388-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30112255
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 7 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Нова для благоустрою населеного пункту в с. Малечковичі Льв...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Нова для благоустрою населеного пункту в с. Малечковичі Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-17-009660-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106527
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Раковець Ль...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Раковець Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-14-010536-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30094008
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція майданчика з влаштуванням штучного покриття по вул. Червоної Калини с. Солон...×-
Реконструкція майданчика з влаштуванням штучного покриття по вул. Червоної Калини с. Солонка Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-12-000015-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30057096
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт пішохідної доріжки комунальної власності по вул. Садова для благоустрою...×-
Капітальний ремонт пішохідної доріжки комунальної власності по вул. Садова для благоустрою населеного пункту с.Нагоряни Львівського району Львівської області. Коригування
- ID: UA-2026-08-07-000023-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30018380
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Сагайдачного, 11 для благоустрою населеного п...×-
«Поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Сагайдачного, 11 для благоустрою населеного пункту в с. Зубра Львівського району Львівської області».
- ID: UA-2026-07-27-005025-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915687
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного ст...×-
Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Щирка, а також для боротьби з шкідливою дією вод на території сіл Поршна, Підсадки Львівського району Львівської області. Капітальний ремонт
- ID: UA-2026-07-22-011374-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885281
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 22 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування засобів заспокоєння руху (підвищення пішохідних переходів) по вул. Центральна...×-
Влаштування засобів заспокоєння руху (підвищення пішохідних переходів) по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Малечковичі на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141248 Малечковичі–Нагоряни Львівського району Львівської області (Поточний ремонт)
- ID: UA-2026-07-21-011864-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873443
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 27 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Водогінна для благоустрою населеного пункту с. Поршна Львів...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Водогінна для благоустрою населеного пункту с. Поршна Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-07-21-011797-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873376
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 35 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті: Благоустрій території біля громадського простору по вул....×-
Виконання робіт на об'єкті: Благоустрій території біля громадського простору по вул. Стрийська в с. Деревач Львівського району Львівської області (Капітальний ремонт) (ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)"
- ID: UA-2026-07-20-009155-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859212
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування засобів заспокоєння руху (підвищення пішохідних переходів) по вул. Центральна...×-
Влаштування засобів заспокоєння руху (підвищення пішохідних переходів) по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Малечковичі на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141248 Малечковичі–Нагоряни Львівського району Львівської області (Поточний ремонт)
- ID: UA-2026-07-08-011240-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29765947
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул. Стрийська для благоустрою населеного пункту с. Солонка Л...×-
Капітальний ремонт дороги по вул. Стрийська для благоустрою населеного пункту с. Солонка Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-07-07-008414-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29751492
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 30 днів назад
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Водогінна для благоустрою населеного пункту с. Поршна Львів...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Водогінна для благоустрою населеного пункту с. Поршна Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-07-03-009972-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730193
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369699ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися