-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Щирка, а також для боротьби з шкідливою дією вод на території сіл Поршна, Підсадки Львівського району Львівської області. Капітальний ремонт
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-011374-a
Під кількістю 1 робота слід розуміти обсяг, визначений Технічною специфікацією.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 26 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 26 днів назад
6 129 835.00
UAH без ПДВ
Номер:
ad817ffbdcc6425d814e3162d07ff227
Внутрішній номер закупівлі:
29885281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-011374-a
Замовник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Корда +380508039155 korda.iryna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 129 835.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 17:53 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 17:53 - 06.08.2026 01:00
Аукціон:
з 07.08.2026 11:40
Період кваліфікації:
06.08.2026 01:00 - 11.08.2026 16:02
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 129 835.00 Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Щирка, а також для боротьби з шкідливою дією вод на території сіл Поршна, Підсадки Львівського району Львівської області. Капітальний ремонт