• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Сагайдачного, 11 для благоустрою населеного пункту в с. Зубра Львівського району Львівської області».

Завершена

243 454.00 UAH без ПДВ
Номер: c8f33ab821164aab9529354534d16019
Внутрішній номер закупівлі: 29915687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-005025-a   
Замовник: СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Корда +380508039155 korda.iryna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 243 454.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 12:49 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 12:49 - 04.08.2026 01:00
Аукціон: з 05.08.2026 12:00
Період кваліфікації: 04.08.2026 01:00 - 10.08.2026 16:18
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴243 454.00 «Поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Сагайдачного, 11 для благоустрою населеного пункту в с. Зубра Львівського району Львівської області».