-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Сагайдачного, 11 для благоустрою населеного пункту в с. Зубра Львівського району Львівської області».
Оголошено тендер
292 144.80
UAH
Номер:
010f70084b8c48b89042690fbbbb8796
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-005685-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
292 144.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Сагайдачного, 11 для благоустрою населеного пункту в с. Зубра Львівського району Львівської області».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.07.2026 12:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолонка
Сума292 144.80 UAH