-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Нова для благоустрою населеного пункту в с. Малечковичі Львівського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009660-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
498 196.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc163acdc5834f2092bb8fa191976e5b
Внутрішній номер закупівлі:
30106527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009660-a
Замовник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Корда +380508039155 korda.iryna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
498 196.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:39 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:39 - 25.08.2026 01:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:41
Період кваліфікації:
25.08.2026 01:00 - 26.08.2026 13:37
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴498 196.00 Поточний ремонт дороги по вул. Нова для благоустрою населеного пункту в с. Малечковичі Львівського району Львівської області