-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Нова для благоустрою населеного пункту в с. Малечковичі Львівського району Львівської області
Оголошено тендер
597 835.20
UAH
Номер:
22ff7588cd6f4d74a6d66e3c090c091a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-011424-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
597 835.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дороги по вул. Нова для благоустрою населеного пункту в с. Малечковичі Львівського району Львівської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолонка
Сума597 835.20 UAH