-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Влаштування засобів заспокоєння руху (підвищення пішохідних переходів) по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Малечковичі на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141248 Малечковичі–Нагоряни Львівського району Львівської області (Поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011240-a
Під кількістю 1 Послуга слід розуміти обсяг визначений Технічною специфікацією. Встановлення строку виконання поточного ремонту до 31.12.2026 року та строку дії договору і здійснення розрахунків до 31.12.2027 року обумовлене необхідністю забезпечення належного виконання договірних зобов’язань в умовах поетапного фінансування. Такий підхід зумовлений відсутністю повного обсягу бюджетних асигнувань у 2026 році та дозволяє замовнику здійснити оплату виконаного поточного ремонту у межах фактично передбачених коштів без порушення вимог бюджетного законодавства.
Торги не відбулися
909 601.00
UAH без ПДВ
Номер:
dd13e792bf444a1e90d73129add62036
Внутрішній номер закупівлі:
29765947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011240-a
Замовник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Корда +380508039155 korda.iryna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
909 601.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 17:38 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 17:38 - 16.07.2026 01:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴909 601.00 Влаштування засобів заспокоєння руху (підвищення пішохідних переходів) по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Малечковичі на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141248 Малечковичі–Нагоряни Львівського району Львівської області (Поточний ремонт)