-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Раковець Львівського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-010536-a
Місце надання послуг: по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Раковець Львівського району Львівської області Кількість: 1 послуга, обсяг згідно ТС. Встановлення строку виконання поточного ремонту до 31.12.2026 року та строку дії договору і здійснення розрахунків до 31.12.2027 року обумовлене необхідністю забезпечення належного виконання договірних зобов’язань в умовах поетапного фінансування. Такий підхід зумовлений відсутністю повного обсягу бюджетних асигнувань у 2026 році та дозволяє замовнику здійснити оплату виконаних робіт у межах фактично передбачених коштів без порушення вимог бюджетного законодавства
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
542 066.00
UAH без ПДВ
Номер:
6b5639809e5f47f286b5cab478d5c17f
Внутрішній номер закупівлі:
30094008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-010536-a
Замовник:
СОЛОНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369699
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, с. Солонка, вул. Центральна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Корда +380508039155 korda.iryna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
542 066.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 16:16 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 16:16 - 22.08.2026 01:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:25
Період кваліфікації:
22.08.2026 01:00 - 25.08.2026 17:40
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴542 066.00 Поточний ремонт дороги по вул. Центральна для благоустрою населеного пункту с. Раковець Львівського району Львівської області