-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Доб...×-
«Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, с. Добропілля, вул. Шкільна, 30» (коригування)
- ID: UA-2020-12-02-005353-b
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7492318
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт туалетних кімнат Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів- ID: UA-2020-11-26-002728-b
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7397735
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школ...×-
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
- ID: UA-2018-12-26-001671-b
- Дата створення : 26.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 3105339
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школ...×-
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
- ID: UA-2018-10-16-001170-b
- Дата створення : 16.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2795194
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення ПКД- ID: UA-2018-12-04-000451-c
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2661424
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Світлівської ЗОШ I-IIIступенів- ID: UA-2018-12-04-000166-c
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2661212
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення капітального ремонту покрівлі будівлі інтернату Золотоколодязянської ЗОШ I-III...×-
Проведення капітального ремонту покрівлі будівлі інтернату Золотоколодязянської ЗОШ I-III ступенів
- ID: UA-2018-11-21-000871-c
- Дата створення : 21.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2605657
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі будівлі інтерната Золотоколодязянської ЗОШ I-III ступенів- ID: UA-2018-11-16-001860-a
- Дата створення : 16.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2588593
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі будівлі інтернату Золотоколодязянської ЗОШ I-IIIступенів- ID: UA-2018-11-16-001612-a
- Дата створення : 16.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2588194
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Світлівської ЗОШ I-III ступенів- ID: UA-2018-11-16-000469-a
- Дата створення : 16.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2586745
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення капітального ремонту будівлі покрівлі Золотоклодязянської ЗОШ- ID: UA-2018-11-13-002964-a
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2574368
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Світлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Св...×-
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Світлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Світле за адресою: Донецька обл., Добропільський район, селище Світле, вул. Шкільна 19а (коригування)"
- ID: UA-2018-09-20-002383-c
- Дата створення : 20.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2562522
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школ...×-
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
- ID: UA-2018-09-24-001225-c
- Дата створення : 24.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2450066
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення поточного ремонту класної кімнати Святогорівської ЗОШ- ID: UA-2018-09-28-001414-c
- Дата створення : 28.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2418600
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення поточного ремонту класної кімнати Святогорівської ЗОШ- ID: UA-2018-09-28-001355-c
- Дата створення : 28.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2418480
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142655ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -