-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Світлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Світле за адресою: Донецька обл., Добропільський район, селище Світле, вул. Шкільна 19а (коригування)"
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-002383-c
Завершена
6 312 882.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 31 564.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 31 564.41 UAH
Номер:
77451f72227d4c11800584863577a0d7
Внутрішній номер закупівлі:
2562522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-20-002383-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142655
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, вул. Саратовська, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Черкасова +380627728786 alina4erkasova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 312 882.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 564.41 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
31 564.41 UAH
Період уточнення:
20.09.2018 16:39 - 25.09.2018 17:10
Період прийому пропозицій:
20.09.2018 16:39 - 05.10.2018 17:10
Аукціон:
08.10.2018 11:06 - 08.10.2018 11:27
Період кваліфікації:
08.10.2018 11:27 - 23.10.2018 09:29
Період завантаження договору:
16.10.2018 09:27 - 05.11.2018 09:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Світлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Світле за адресою: Донецька обл., Добропільський район, селище Світле, вул. Шкільна 19а (коригування)"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕВЕРЕСТ-2017"
Оскарження: 08.10.2018 11:27 - 27.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492556
-
Контактна особа:
Надія Павленко +380955453294 pavlenko_nadia@ukr.net
-
Адреса:
85004, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 17
Оскарження: 08.10.2018 11:27 - 27.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
6 099 021.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 099 021.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.10.2018 09:27
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СТЕК"
Оскарження: 16.10.2018 09:27 - 02.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38845535
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СТЕК" +380662359191 bkstek@i.ua
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Героїв Сталінграда, буд.245
Оскарження: 16.10.2018 09:27 - 02.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
6 284 793.67 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 284 793.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2018 09:29
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
2d81b37537dd42068be4e51a62bd7852
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-20-002383-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38845535
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Героїв Сталінграда, буд.245
Номер договору:
№139
Сума договору:
6 284 793.67 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 237 328.06 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2018 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.11.2018 17:21
Статус:
Підписаний