• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)

Торги не відбулися

10 303 150.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 51 515.75 UAH
Номер: 671b45937d8445bb8dc1c6b7445c95a7
Внутрішній номер закупівлі: 2450066
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-24-001225-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Аліна Черкасова +380627728786 alina4erkasova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 10 303 150.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 51 515.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 51 515.75 UAH
Період уточнення: 24.09.2018 14:08 - 29.09.2018 15:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2018 14:08 - 09.10.2018 15:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 85032, Україна, Донецька область, с. Добропілля, вул. Шкільна 30 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ВСІМИР-БУД
Початкова пропозиція 10 102 101.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 102 101.60 UAH з ПДВ
Документи 5
Скарги 0