-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-001671-b
Завершена
10 303 150.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 51 515.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 51 515.75 UAH
Номер:
c6e1cc256bb941f8a51bfc1f00b0705e
Внутрішній номер закупівлі:
3105339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-001671-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142655
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, вул. Саратовська, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Черкасова +380627728786 alina4erkasova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
10 303 150.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
51 515.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
51 515.75 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 13:44 - 31.12.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 13:44 - 10.01.2019 15:00
Аукціон:
11.01.2019 11:15 - 11.01.2019 11:42
Період кваліфікації:
11.01.2019 11:42 - 20.02.2019 15:29
Період завантаження договору:
01.02.2019 16:34 - 21.02.2019 16:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРТНЕР СВ"
Оскарження: 11.01.2019 11:42 - 27.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40214288
-
Контактна особа:
Віталій Миколайович +380966552477 partnersv@i.ua
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, Рівне, Курчатова,18 "ж"
Оскарження: 11.01.2019 11:42 - 27.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 301 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 875 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.01.2019 14:57
Документи
25
Скарги
0
ПРИВАТНА ФІРМА "БАНЗАЙ"
Оскарження: 16.01.2019 14:57 - 12.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22613625
-
Контактна особа:
Володимир Муратов +380675784127 banzai1995@gmail.com
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, м. Харків, провулок ВАЩЕНКІВСЬКИЙ, будинок 14
Оскарження: 16.01.2019 14:57 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
9 884 699.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 884 699.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2019 16:34
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ"
Оскарження: 01.02.2019 16:34 - 03.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31563714
-
Контактна особа:
Євген Іванович Фоменко +380509497028 tovsmy@gmail.com
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 128
Оскарження: 01.02.2019 16:34 - 03.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 248 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 248 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2019 15:29
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ee35d9edb3840c38186ec8268175e33
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-26-001671-b-b1
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31563714
-
Контактна особа:
Євген Іванович Фоменко +380509497028 tovsmy@gmail.com
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 128
Номер договору:
30
Сума договору:
10 248 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.03.2019 15:00
Статус:
Підписаний