-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
10 248 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6ee35d9edb3840c38186ec8268175e33
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-26-001671-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142655
-
Контактна особа:
Аліна Черкасова +380627728786 alina4erkasova@ukr.net
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, вул. Саратовська, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31563714
-
Контактна особа:
Євген Іванович Фоменко +380509497028 tovsmy@gmail.com
-
Адреса:
93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 128
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
30
Дата підписання:
12.03.2019 15:00
Період дії договору:
12.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
10 248 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 248 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8bc331af1dbb4c928e98b90df9662e8a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесені зміни до договоу №30 від 12.03.2019 в розділі 20 "Місцезнаходження та банківські реквізити сторін" та в додатку №2, додатку№3
Номер додаткової угоди:
№30
Дата внесення змін до договору:
08.05.2019 15:46
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4d8f0af3a42a4f568372cc2b436dc909
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
№4
Дата внесення змін до договору:
23.07.2019 15:54
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b84d0f5469e447e99d3ac5b126b59a1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0c593fee62164c68acf42fb0672618fb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни реквізитів (юридичної адреси) Замовника
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
03.06.2020 11:24
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
75dc756ca0fd45bbb9ba86d85852dc18
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Розірвання договору з метою отримання додаткового фінансування згідно експертного звіту для завершення робіт
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
27.11.2020 11:00
Статус:
Опубліковано