-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
Тендер Prozorro UA-2018-10-16-001170-b
Торги не відбулися
10 303 150.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 51 515.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 51 515.75 UAH
Номер:
ec36df60ca7d45f3a8a0e936bea3ea1d
Внутрішній номер закупівлі:
2795194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-16-001170-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142655
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, вул. Саратовська, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Черкасова +380627728786 alina4erkasova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
10 303 150.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
51 515.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
51 515.75 UAH
Період уточнення:
16.10.2018 14:45 - 21.10.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2018 14:45 - 31.10.2018 15:00
Аукціон:
01.11.2018 15:48 - 01.11.2018 16:45
Період кваліфікації:
01.11.2018 16:45 - 12.12.2018 15:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Добропілля за адресою: Донецька обл., Добропільський район, село Добропілля, вул. Шкільна, 30" (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДОНІНТЕРПЛАСТ"
Оскарження: 01.11.2018 16:45 - 17.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40250918
-
Контактна особа:
Сергій Ященко +380992907647 doninterplast@ukr.net
-
Адреса:
62442, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ТЕПЛИЧНА, будинок 4, кімната 210
Оскарження: 01.11.2018 16:45 - 17.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
9 479 231.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 479 231.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.11.2018 09:53
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "Гемма"
Оскарження: 06.11.2018 09:53 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23079990
-
Контактна особа:
Геннадий Никешин +380505676015 gemma.ltd@bk.ru
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Пpомислова 2/30
Оскарження: 06.11.2018 09:53 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
9 994 053.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.11.2018 15:14
Документи
57
Скарги
0
ПРИВАТНА ФІРМА "БАНЗАЙ"
Оскарження: 09.11.2018 15:14 - 08.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22613625
-
Контактна особа:
Чередніченко Інга +380675723008 banzai1995@gmail.com
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, м. Харків, провулок ВАЩЕНКІВСЬКИЙ, будинок 14
Оскарження: 09.11.2018 15:14 - 08.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
9 883 976.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 883 976.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.11.2018 17:55
Документи
28
Скарги
0
ПП "ДОБРОСТРОЙ-2005"
Оскарження: 27.11.2018 17:55 - 15.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33604263
-
Контактна особа:
Леонид Стадничук +380502200756 dobrostroy_2005@ukr.net
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, м. Добропілля, м. Білицьке, пров. Цвєточний, буд. 7
Оскарження: 27.11.2018 17:55 - 15.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
10 051 027.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 051 027.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2018 17:20
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "МЕТЕЛЕКТРО"
Оскарження: 04.12.2018 17:20 - 17.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40425976
-
Контактна особа:
Денис Устименко +380506162572 metelektro@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 28/74
Оскарження: 04.12.2018 17:20 - 17.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
10 101 140.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 101 140.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2018 17:02
Документи
12
Скарги
0
ТОВ Леман-Бетон
Оскарження: 06.12.2018 17:02 - 21.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34843832
-
Контактна особа:
Сушков Артем Сергійович +380502214455 lemanbeton23@gmail.com
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, ул.Переїздна 1 В .
Оскарження: 06.12.2018 17:02 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
10 200 118.49 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 200 118.49 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2018 15:36
Документи
37
Скарги
0
ФОП "КОВАЛЬЧУК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 10.12.2018 15:36 - 23.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2486414336
-
Контактна особа:
Ігор Володимирович +380955453294 kovalcukigor107@gmail.com
-
Адреса:
85012, Україна, Донецька область, місто Добропілля, місто Білозерське, ВУЛИЦЯ СХІДНА, будинок 4, квартира 19
Оскарження: 10.12.2018 15:36 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
10 301 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 301 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2018 11:49
Документи
22
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІРТУМ СТРОЙ"
Оскарження: 12.12.2018 11:49 - 23.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40317544
-
Контактна особа:
Рожков Олег Сергійович 380987347019, 380987347019 virtum@i.ua
-
Адреса:
03189, Україна, Київ, Київ, Вільямса Академіка, будинок 6-Д, офіс 43
Оскарження: 12.12.2018 11:49 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
10 303 149.97 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 303 149.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2018 15:52
Документи
42
Скарги
0