-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі відділення хірургії літера А-3 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічн...×-
Поточний ремонт покрівлі відділення хірургії літера А-3 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
- ID: UA-2025-10-10-012096-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26718428
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи електропостачання будівлі бухгалтерії КНП "Львівська обла...×-
«Капітальний ремонт системи електропостачання будівлі бухгалтерії КНП "Львівська обласна клінічна лікарня" по вул. Чернігівська, 7 у м. Львові»
- ID: UA-2025-06-20-006503-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25667978
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень реєстратури та коридору поліклініки КНП ЛОР "Львівська обла...×-
Поточний ремонт приміщень реєстратури та коридору поліклініки КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня"
- ID: UA-2025-06-11-010496-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25574968
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівс...×-
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2025-06-02-008332-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25478073
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт коридору обласної консультативної поліклініки КНП ЛОР "Львівська обла...×-
Поточний ремонт коридору обласної консультативної поліклініки КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
- ID: UA-2025-05-09-001044-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25247989
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна...×-
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м.Львів, вул. Чернігівська, 7
- ID: UA-2025-04-30-010605-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25158275
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт вентиляційної шахти навпроти терапевтичного корпусу КНП ЛОР- ID: UA-2025-01-29-006944-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24229374
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вентиляційної шахти навпроти хірургічного корпусу КНП ЛОР "Львівська...×-
Поточний ремонт вентиляційної шахти навпроти хірургічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
- ID: UA-2024-12-31-005909-a
- Дата створення : 31.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23920346
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічн...×-
Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
- ID: UA-2024-12-24-011535-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23845606
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівс...×-
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2024-12-20-021782-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23804822
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Льві...×-
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
- ID: UA-2024-12-20-021134-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23804183
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення ЛОР відділення КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня...×-
Поточний ремонт приміщення ЛОР відділення КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" по вулиці Чернігівська,7 в м. Львів
- ID: UA-2024-09-04-009556-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22487030
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт із влаштуванням монолітної залізобетонної конструкції (фундаменту) під...×-
Капітальний ремонт із влаштуванням монолітної залізобетонної конструкції (фундаменту) під монтаж об'єкту деконтамінації за адресою вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2024-08-01-005122-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22206037
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування натяжних стель в приміщенні ЛОР відділення КНП ЛОР "Львівська обласна клі...×-
Влаштування натяжних стель в приміщенні ЛОР відділення КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" по вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2024-07-26-002716-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22163709
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення душових неврологічного відділення КНП ЛОР "Львівська облас...×-
Поточний ремонт приміщення душових неврологічного відділення КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" по вул. Чернігівська,7
- ID: UA-2024-07-22-009170-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22125319
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01996711ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -